Biz Kimiz?

Ana hedefimiz, internet, online chat, çağrı merkezi ve mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçları için “akıllı seçimler” sunmak.


Bu işi en iyi şekilde yapmak için, benzer iş modelinin en iyi uygulamalarını görmek ve deneyimlerden yararlanmak adına yurt dışında da pek çok araştırma yaptık, pek çok şirketi ziyaret ettik. Tüm iyi uygulamaları müşterilerimize sunabilmek için not ettik. Gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerimize yansıtmak adına oradaki meslektaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz.


Sürekli kendini yenileyen ve her gün gelişen dijital platformlarda, sigortacılığı hızlı ve tüm müşterilerimize daha da ulaşılabilir hale getirmek bizi mutlu kılıyor.


Hedefimiz; Sigorta sektörünün çağdaş ve şık bir vitrini olup, Türk Sigorta sektöründeki en yenilikçi uygulamalardan birini hayata geçirerek interneti, mobil telefonlar ve tabletler gibi diğer dijital mecraları etkin bir kanal olarak konumlandırmak ve bu alanda faaliyet gösteren en büyük oyuncu olmak.


Bu yolda ilerlerken, 01.09.2012 tarihinde gerçekleştirilen anlaşma ile artık Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. altında hizmet vermeye başladık.


Marsh ile gerçekleşen işbirliği ile, sigortadükkanım.com hizmetlerine daha da güçlenerek devam edecek ve sizlere daha yakın olacağız.


Marsh Kimdir?
Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh, müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 26,000 çalışanı 130’dan fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için işbirliği içinde çalışmaktadır.
Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh & McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) 55,000’den fazla çalışanı ve 12 milyar doları aşan yıllık geliri olan strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. Risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında global bir lider olan GuyCarpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında global bir lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında global bir lider olan OliverWyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır.

Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.
Ticari Merkezi: Büyükdere Caddesi Maya Akar Center No:100-102 K:4 Esentepe Istanbul 34394 Türkiye
Ticaret Sicil Numarası: 167532


Daha fazla bilgi için: www.marsh.com.tr