Avea kurumsal hat sahiplerine sigortadukkanim.com'dan yüzde 15 indirim imkanı sunulacak

Avea kurumsal hat sahiplerine sigortadukkanim.com'dan yüzde 15 indirim imkanı sunulacak Hürriyet (07.03.2012) Mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak "çoktan seçmeli sigorta" yaklaşımı ile müşterilerine evden, işten hatta yoldan sigorta ürünlerine ulaşabilme imkanı sunan www.sigortadukkanim.com, "Program Ortağı Sigorta Şirketleri"nin kasko poliçelerinde, Avea kurumsal hat sahiplerine yüzde 15 indirim avantajı sunuyor.

Avea ve www.sigortadukkanim.com işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya dahilinde, kasko sigortalarında yüzde 15 indirim hakkı kazanmak isteyen Avea kurumsal hat sahiplerinin, KRSIGORTA yazıp 5060'a SMS göndermesi yeterli olacak. Gelen şifrenin ve kurumsal GSM hat numarasının www.sigortadukkanim.com kasko sigortası teklif sayfalarında belirtilen alanlara girilmesinin ardından, özel indirimli tekliflere online olarak ulaşılabilecek.

Tekliflerin, hem içerik hem de fiyatlarının karşılaştırılabildiği sitede, müşteriler istedikleri anda poliçelerini online olarak düzenleyebiliyorlar. Seçenekler arasından en uygun poliçeyi düzenlemek sadece 5 dakika sürüyor. Üstelik, satın alınan poliçeler yazıcıdan çıktı alındığı andan itibaren kullanıma hazır hale geliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan sigortadukkanim.com Genel Müdürü Ertuğrul Bul, "Avea ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği kapsamında, önümüzdeki dönemde kasko sigortasına ek olarak, yeni ürün ve avantajlarla Avea kurumsal hat sahibi müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Bu tip kampanyalarla, sigortacılığın yeni yüzünü, milyonlarca kişiye çağdaş, şık bir vitrinde sunmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Avea Kurumsal İş Birimi Direktörü Tunç Taşman ise, "AveaBiz platformu kapsamındaki marka ortaklıkları programımız olan "Avantaj Bizden" ile, kurumsal müşterilerimize GSM dışı fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar bu platform üzerinden, kurumsal müşterilerimize, araç kiralamadan akaryakıta, kurye hizmetlerinden seyahate kadar birçok alanda, yüzde 50'ye varan indirimler ile şirket masraflarını azaltma imkanı sunduk. Sigortadukkanim.com ile gerçekleşen marka ortaklığımız ile, şirketler için oldukça önemli bir iş kaleminde, bir kez daha Avealı olmanın ayrıcalığını yaşatmaktan memnunuz" dedi.

< GERİ